HomeHakkımızda

Bizim Turizm Hikayemiz

Turizm maceramıza Türkiye’nin ilk ve en köklü seyahat acentesi olan Turk Express’te çeşitli kademelerde görev alarak başladık. Daha sonra İstanbul Turizm, Kenan Turizm ve en son Derin Turizm olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. 40 yıllık seyahat ve turizm birikimlerimizi sizleri daha mutlu etmek ve unutulmaz anılar biriktirmeniz için tecrübe olarak kendimize ekledik. Bu serüvende referanslarımızda mevcut olan dünyanın en büyük şirketleri ile iş birliği yaptık. Ayrıca kesintisiz olarak 25 yıllık bir incoming tecrübemiz vardır. Bu tecrübemiz dünyanın en büyük seyahat acentelerinden biri olan JTB Discover World Inc.’in Türkiye’deki temsilcilerinden biri olarak Japon misafirlerimizi ağırlamakla devam etmektedir.

Şirketimiz ayrıca bazı yabancı misyon konsolosluk ve elçiliklerin Ticari ve Özel heyetlerinin ağırlanmasında önemli tecrübelere sahip olup söz konusu Elçiliklerin Liyakat Listesindedir.

Ofisimiz 30 yıldır İstanbul’un en eski ve köklü oteli olan İstanbul Hilton Bosphorus Otel’dedir. Bu zaman içerisinde binlerce yerli ve yabancı misafirimizle unutulmaz anılara yolculuk ettik.

Bundan sonraki gayemiz dünyanın sayılı doğal güzelliklerinden biri olan ülkemizdeki önemli destinasyonları siz değerli misafirlerimize tanıtmak kültürümüzü anlatmak ve yöresel yemeklerimizi tatmanızı sağlamaktır.

Bu yolculuğa birlikte çıkacağız ve anıları birlikte biriktireceğiz.

https://derinturizm.com/wp-content/uploads/2020/05/derinturizm-logo.png

Cumhuriyet Caddesi. Hilton Oteli giriş katı. Harbiye Beyoğlu İstanbul/Türkiye

+90 532 238 2188
0212 230 8714

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Development & Optimized by SoftInova