HomeSıkça Sorulan Sorular

Siz değerli müşterilerimizi ödeme konusunda sıkıntıya düşürmemek için birçok farklı şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemlerinizi Havale/Eft veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Havale / Eft bilgilerinizi 05322382188 numaralı telefondan bize ulaşarak isteyebilirsiniz.

Load More

Turlarımızda yer kalmaması durumu ile karşılaşmamak için ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ön rezervasyonlarda tur sürecinden 21 gün içerisinde katılım durumu belirtmeniz zorunludur. Aksi takdirde rezervasyonunuz otomatik olarak düşecektir.

Load More

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve önceden yerlerin dolmamış olması kaydı ile yer ve koltuk seçimi yapabiliyorsunuz.

Load More

Özel olmayan turlarımızda yeterli kapasiteye ulaşılmaması durumunda turlarımız ileri bir tarihe ertelenmektedir. Turlarımız en az 21 kişiliktir.

Load More

Seçtiğiniz turun acenta tarafından iptal edilmesi durumunda yaptığınız ödeme hesabınıza 5 iş günü içerisinde iade edilir.

Load More

Siz değerli müşterilerimizin daha keyifli ve güzel vakit geçirebilmeleri için turlarımıza extra tur eklemekteyiz ancak bunlara katılım zorunlu değildir.

Load More

https://derinturizm.com/wp-content/uploads/2020/05/derinturizm-logo.png

Cumhuriyet Caddesi. Hilton Oteli giriş katı. Harbiye Beyoğlu İstanbul/Türkiye

+90 532 238 2188
0212 230 8714

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Development & Optimized by SoftInova